Новини

01.10.2022
148

Співпраці між містами-побратимами Ужгород (Україна) – Корвалліс (Орегон, США)

Співпраці між містами-побратимами Ужгород (Україна) – Корвалліс (Орегон, США)

У межах багаторічної  співпраці між містами-побратимами Ужгород (Україна) – Корвалліс (Орегон, США) в освітній, культурній, молодіжній та інших сферах діяльності наших міст представники американської делегації Марк Ремптон та Шон Флемінг, CSCA, днями відвідали ДВНЗ "УжНУ", де зустрілися з керівництвом університету: першим проректором, проф. Сливкою О.Г. та деканом факультету міжнародних економічних відносин, проф. Палінчаком М.М.

Головними темами зустрічі були забезпечення  навчального процесу в університеті під час протистояння України повномасштабному вторгненню Росії, допомога нашого ДВНЗ іншим вузам країни, що постраждали від військових дій РФ, а також всебічна допомога нашого університету вимушеним переселенцям з різних куточків України.

 

Перший проректор, проф. Сливка О.Г. висловив щиру подяку американським друзям за їх неоціненну підтримку та гуманітарну допомогу, особливо  у такий складний для України час. Декан ФМЕВ, проф. Палінчак М.М. зауважив, що незважаючи на війну, наукова співпраця факультету МЕВ з Орегонським університетом не переривалася, триває робота за спільними проектами, а також заплановано низку нових.

Зі свого боку Марк Ремптон розповів, що він уже вдруге перебуває в Ужгороді з початку війни з гуманітарною місією і не має наміру зупинятися, тому найближчим часом планує організувати допомогу обладнанням та інструментами відділенню травматології ЦМКЛ , де на лікуванні перебувають поранені воїни ЗСУ.

Категорії: