09.07.2018

Складнощі з реєстрацією он-лайн кабінету вступника? У Консультаційному центрі Приймальної комісії УжНУ допоможуть їх подолати

Складнощі з реєстрацією он-лайн кабінету вступника? У Консультаційному центрі Приймальної комісії  УжНУ допоможуть їх подолати

Для допомоги абітурієнтам у реєстрації електронних кабінетів та вирішенні інших питань, пов’язаних з подачею документів в УжНУ діє Консультаційний центр Приймальної комісії. Він знаходиться за адресою: вул. Університетська, 14, в приміщенні читальної зали Наукової бібліотеки УжНУ. Фахівці центру допоможуть вступникам впоратися з реєстрацією електронного кабінету, вирішити питання, які при цьому можуть виникати.

Серед найбільш поширених проблем при реєстрації – завантаження графічних документів великого розміру.  Електронна система погано сприймає файли розміром більше 1 МБ. Тому в Приймальній комісії радять скористатися графічними редакторами, зокрема й в он-лайн режимі, у  яких розмір документу можна зменшити.

Також при реєстрації он-лайн кабінету абітурієнти деколи використовують неіснуючу, або заборонену в Україні електронну адресу.  На неї надходить підтвердження реєстрації, без нього абітурієнт не може завершити реєстрацію. Водночас, адреса електронної пошти є логіном при  реєстрації.

Відтак, якщо абітурієнт має труднощі з самостійною реєстрацією он-лайн кабінету, він може звернутися до Консультаційного центру. В ньому працівники Приймальної комісії, представники від факультетів УжНУ  допомагають абітурієнтам зареєструвати свої кабінети, отримати консультацію з інших питань, пов’язаних зі вступом до університету.

Адреса: вул. Університетська, 14, Читальна зала Наукової бібліотеки УжНУ.

Консультаційний центр працює: з 2 по 26 липня без вихідних, із 9.00 до 17.00 ( у суботу та неділю з 9.00 до 14.00, 24-26 липня з 9.00 до 18.00).

Інша актуальна інформація для абітурієнта – за посиланням.