10.06.2022

Системна співпраця зі стейкхолдерами як важливий чинник якісної підготовки магістрів із спеціальної освіти

Днями відбулися чергові робочі зустрічі зі стейкхолдерами щодо подальших перспектив удосконалення підготовки здобувачів освіти ОС магістра спеціальності «Спеціальна освіта». У цьому плані тісно співпрацюють із ДВНЗ «УжНУ» Комарницький М. Н., директор УЗОШ  І-ІІІ ст.№20-багатопрофільного ліцею «Лідер»; Кириленко О.П., директор обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю; Касинець О.І., завідувач ЗДО 42 «Джерельце» загального розвитку. Діалог був сфокусований на залученні практичних працівників до проведення спільних науково-методичних семінарів, круглих столів щодо забезпечення мультидисциплінарного підходу у роботі з дітьми із ООП. Враховуючи реалії сьогодення, окреслено низку напрямів  подальшої співпраці для належної підготовки студентів-магістрів. Адже на них покладено важливу місію ‒  відчувати, розуміти, навчати, розвивати кожну дитину.

Запрошуємо усіх охочих здобути магістерський рівень вищої освіти за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» в одному з кращих вишів України!