Новини

08.07.2019
1914

Що передбачає творчий конкурс для вступників на «Правоохоронну діяльність»

Що передбачає творчий конкурс для вступників на «Правоохоронну діяльність»

Із 17 до 22 липня триватиме творчий конкурс для вступників на навчання за новою спеціальністю – «Правоохоронна діяльність». Про умови вступу і зарахування варто знати всім, хто в майбутньому бачить себе працівником правоохоронних органів, зокрема поліції.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» (ОКР «бакалавр»), триватиме із 10 до 16 липня. Попередньо визначено два дні проведення творчого конкурсу – 18 і 22 липня. Утім про точний день, час, місце проведення консультацій і власне випробувань абітурієнтів повідомлять індивідуально.

Загалом творчий конкурс передбачає перевірку професійно-психологічної стійкості і фізичної підготовленості вступників. Першу перевірятимуть у формі тестування. Друга включає нормативи зі згинання та розгинання рук в упорі лежачи (для жінок); комплексної силової вправи (для чоловіків); бігу на 100 метрів (для жінок та чоловіків); бігу на 1000 метрів (для жінок та чоловіків). Загальний результат визначатиметься як середнє арифметичне між першим блоком випробувань і другим та оцінюватиметься за шкалою від 100 до 200 балів.

Володимир Джуган«Спеціальність «Правоохоронна діяльність» запроваджена цього року. Під час здобуття фаху значна увага приділятиметься вивченню кримінально-правових дисциплін і посиленій фізичній підготовці. Спеціальність приваблива й тим, що вступати можуть абітурієнти, які склали ЗНО з двох предметів. Передбачено дві конкурсні пропозиції: перша обумовлює наявність сертифікатів ЗНО з української мови та літератури й історії, а також творчий конкурс; друга – ЗНО з української мови та літератури і математики + творчий конкурс. Ліцензований обсяг – 50 місць на денній формі і 50 – на заочній. Вартість навчання на денній формі становить 12 тисяч грн за рік, на заочній – 10 тисяч», – розповів відповідальний секретар відбіркової комісії юридичного факультету, старший викладач кафедри конституційного права і порівняльного правознавства Володимир Джуган.

Для участі в творчому конкурсі абітурієнту слід мати з собою оригінал документа, що посвідчує особу, екзаменаційний листок, який він отримує після реєстрації у Приймальній комісії, та медичну довідку із Закарпатського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру або медичну довідку за формою 086-о.

Докладніше про умови прийому і необхідні документи читайте  за цим покликанням, а про саму спеціальність – за цим.

Наталія Толочко,
відео Віталія Завадяка
Категорії: