Новини

04.03.2018
2605

18 березня завершується заочний (дистанційний) тур профорієнтаційних олімпіад для вступників

18 березня завершується заочний (дистанційний) тур профорієнтаційних олімпіад для вступників

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет" у січні - квітні 2018 року проводить Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників з таких предметів: біологія, географія, математика, фізика та хімія

До участі в олімпіадах запрошуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів та особи, які отримали повну загальну середню освіту або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в цьому навчальному році. Можна брати участь у кількох олімпіадах.

Перший (дистанційний, заочний) тур триває з 22 січня по 18 березня 2018 року. Завдання туру та анкету учасника можна завантажити за посиланням:

Завдання заочного туру профорієнтаційних олімпіад ДВНЗ "УжНУ"

Заповнена анкета і розв’язки завдань заочного туру додаються у вигляді вкладених файлів до листа на адресу olimpiada@uzhnu.edu.ua

Розв’язки завдань першого туру необхідно надсилати у вигляді якісних фотокопій (сканкопій) або у текстових документах. Анкета заповнюється у текстовому процесорі та надсилається в одному з форматів текстових документів (наприклад, rtf, doc, docx).

За цією ж адресою (olimpiada@uzhnu.edu.ua) можна отримати консультації з технічних питань.

Учасники олімпіади, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі, будуть запрошені до участі у другому турі, який проходитиме безпосередньо у ДВНЗ "УжНУ". Учасники другого туру олімпіад, які наберуть не менше ніж 90 % балів, отримають до 20 додаткових балів до результату сертифіката ЗНО з одного із предметів при розрахунку конкурсного бала (тільки у ДВНЗ «УжНУ») на спеціальності, перелік яких наведено у Додатку 4 до Правил прийому.

Графік проведення олімпіад (можливі зміни, про які учасники будуть повідомлені):

- до 18 березня - прийом розв’язків завдань першого туру на електронну адресу олімпіад (olimpiada@uzhnu.edu.ua);

- не пізніше 26 березня - оприлюднення результатів на офіційному сайті з повідомленням учасників електронною поштою;

- до 5 квітня - розгляд апеляцій на результати першого туру;

- 21 квітня - другий тур олімпіад з біології, математики (у ДВНЗ "УжНУ");

- 28 квітня - другий тур олімпіад з географії, фізики, хімії (у ДВНЗ "УжНУ");

 Оргкомітет олімпіад, приймальна комісія

Категорії: