24.09.2021

Ректор УжНУ зустрівся з Генеральним консулом Генерального консульства Чеської Республіки у Львові

Ректор УжНУ зустрівся з Генеральним консулом   Генерального консульства Чеської Республіки у Львові

У п’ятницю, 24 вересня, до Ужгородського національного університету завітав новопризначений Генеральний консул Генерального консульства Чеської Республіки у м. Львів Давід Нови. Під час зустрічі йшлося про багаторічну співпрацю Ужгородського національного університету з вишами Чехії –  Карловим університетом, Технічним університетом у м. Прага,  Університетом в Градець Кралове, Університетом Яна Евангеліста Пуркіне та іншими. Також Володимир Смоланка та Давід Нови обговорили вектори подальшого співробітництва. У розмові взяли участь проректорка Мирослава Лендьел, завідувачка кафедри словацької філології Наталія Петріца, керівники відділу міжнародних зв’язків Оксана Свєженцева та Інформаційно-видавничого центру Василь Ільницький.

У другій половині дня в Науковій бібліотеці УжНУ Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови зустрівся з студентами та викладачами УжНУ.