Новини

29.08.2018
1791

Ректор УжНУ Володимр Смоланка відвідав відремонтовані приміщення медичного факультету

Ректор УжНУ Володимр Смоланка відвідав відремонтовані приміщення медичного факультету

Поки студенти роблять останні приготування до початку нового навчального року - у стінах самого університету тим часом завершуються ремонтні роботи, щоб студенти змогли отримувати якісну освіту в комфортних умовах. Чи не наймасштабніша робота цього літа була проведена на медичному факультеті – найбільшому освітньому підрозділі у структурі Ужгородського національного університету. До 1 вересня закінчено поточний ремонт аудиторій № 516 , 517, 518, 519, 526 та капітальний ремонт підвального поверху медичного факультету.

У вівторок, 28 серпня, на медичний факультет завітали ректор УжНУ Володимир Смоланка та проректри Олекандр Рогач і Дмитро Сойма. Вони поспілкувалися з деканом факультету Олександром Болдижаром та перевірили готовність аудиторного фонду медичного факультету до зустрічі зі студентами. Володимир Смоланка зазначив: «Зовнішній вигляд медичного факультету радикально змінився в кращу сторону, а особливо завдяки останнім проведеним ремонтним роботам та новим меблям. Помітний разючий прогрес, порівнюючи стан медичного факультету сьогодні з його станом  на час  останніх відвідин, які проходили взимку».

Дмитро Сойма, проректор з адміністративно-господарської роботи, розповів нам, що згідно затвердженого плану ремонтів будівель УжНУ на капітальні ремонти було виділено 28 531 000 грн. З цієї суми на капітальний ремонт підвального поверху медичного факультету було виділено 1 500 000 грн. Більшу частину коштів уже освоїли, а решту будівельних робіт буде виконано ще до кінця нинішнього року.

Щодо поточних ремонтів на медичному факультеті - закінчено ремонтні роботи в аудиторіях № 516 , 517, 518, 519, 526. Осучаснювали ці аудиторії з початку року. Та на цьому робота не закінчується. У найближчих планах - заміна вікон на медичному факультеті та ремонт фасаду. Проектно-кошторисна документація зараз на стадії виготовлення. «Після виконання цих останніх робіт можна буде сказати, що на медичному факультеті ми зробили дуже велику роботу», - наголосив Дмитро Сойма.

Ганна Фельцан

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: