29.08.2018

Ректор УжНУ Володимр Смоланка відвідав відремонтовані приміщення медичного факультету

Поки студенти роблять останні приготування до початку нового навчального року - у стінах самого університету тим часом завершуються ремонтні роботи, щоб студенти змогли отримувати якісну освіту в комфортних умовах. Чи не наймасштабніша робота цього літа була проведена на медичному факультеті – найбільшому освітньому підрозділі у структурі Ужгородського національного університету. До 1 вересня закінчено поточний ремонт аудиторій № 516 , 517, 518, 519, 526 та капітальний ремонт підвального поверху медичного факультету.

У вівторок, 28 серпня, на медичний факультет завітали ректор УжНУ Володимир Смоланка та проректри Олекандр Рогач і Дмитро Сойма. Вони поспілкувалися з деканом факультету Олександром Болдижаром та перевірили готовність аудиторного фонду медичного факультету до зустрічі зі студентами. Володимир Смоланка зазначив: «Зовнішній вигляд медичного факультету радикально змінився в кращу сторону, а особливо завдяки останнім проведеним ремонтним роботам та новим меблям. Помітний разючий прогрес, порівнюючи стан медичного факультету сьогодні з його станом  на час  останніх відвідин, які проходили взимку».

Дмитро Сойма, проректор з адміністративно-господарської роботи, розповів нам, що згідно затвердженого плану ремонтів будівель УжНУ на капітальні ремонти було виділено 28 531 000 грн. З цієї суми на капітальний ремонт підвального поверху медичного факультету було виділено 1 500 000 грн. Більшу частину коштів уже освоїли, а решту будівельних робіт буде виконано ще до кінця нинішнього року.

Щодо поточних ремонтів на медичному факультеті - закінчено ремонтні роботи в аудиторіях № 516 , 517, 518, 519, 526. Осучаснювали ці аудиторії з початку року. Та на цьому робота не закінчується. У найближчих планах - заміна вікон на медичному факультеті та ремонт фасаду. Проектно-кошторисна документація зараз на стадії виготовлення. «Після виконання цих останніх робіт можна буде сказати, що на медичному факультеті ми зробили дуже велику роботу», - наголосив Дмитро Сойма.

Ганна Фельцан