29.08.2019

Ректор УжНУ проконтролював підготовку об'єктів до нового навчального року

28 серпня ректор УжНУ Володимир Смоланка разом із проректорами Ігорем Королем, Дмитром Соймою, директором студмістечка Василем Кепичемоглянули стан виконання ремонтів, відзначили важливість пожежної сигналізації, що реагує навіть на слабкий дим. Цьогоріч гуртожиток № 2 отримав нові вхідні двері і тамбур. Завершили встановлення системи пожежної сигналізації зі сповіщенням кожної кімнати у гуртожитках № 2 і 3, а в гуртожитку № 1 – невдовзі завершать. Крім цього, у новому навчальному році планують продовжити капітальний ремонт поверхів, фасадів і водостоків. Навколо гуртожитків № 2 і 3 будуть упорядковувати територію, що підтримує і забудовник, який зводить багатоквартирний будинок неподалік. Тож невдовзі між корпусами зроблять зручний прохід на Студентську набережну.

Також Володимир Смоланка разом із проректорами оглянули комплекс виконаних робіт у спортивно-оздоровчому комплексі УжНУ, відзначили переваги, важливість нової системи кондиціонування, вентиляції й обігріву, оцінили відновлені коридори, роздягальню, а також душові, де ще тривають ремонти. В останніх, зокрема, саме завершують заміну плитки, сантехніки, вентиляції, щоб зробити приміщення комфортнішим.

Спорткомплекс УжНУ є навчальним, а не комерційним закладом, утім у вільний від занять час у басейні можуть плавати всі охочі. Гнучкий графік приносить доходи у бюджет університету. Цього року очікують близько 2 мільйонів надходжень, із яких чимало потрібно власне на утримання закладу.

До речі, у спорткомплексі скористалися тим, що басейн був закритий для відвідувачів під час ремонтних робіт, і повністю замінили воду. Це непроста процедура, адже місткість басейну – понад 900 кубометрів.

Варто відзначити, що стару вентиляційну систему із приміщення з басейном перенесли у великий спортивний зал. Тепер тут працюють тени для обігріву, ззовні потрапляє свіже повітря влітку і тепле взимку. Утім на наступний рік запланували встановлення нової системи кондиціонування і в спортзалі.

Тож 9 вересня басейн спортивно-оздоровчого комплексу УжНУ офіційно розпочинає новий сезон вже з новою системою кондиціонування, вентиляції й обігріву.

Наталія Толочко,

фото Віталія Завадяка