16.09.2013

Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

до 15 жовтня 2013 р. триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс заПрограмою імені Фулбрайта для науковців - Fulbright Scholar Program.

Програма, тривалістю від трьох до дев’яти місяців, передбачає проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях тощо.

У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори  наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового  ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

Кандидати на участь у Програмі для науковців  можуть обрати  Інститут Кеннана у Вашингтоні як місце проведення досліджень суспільно-політичного спрямування. Стажування триває шість місяців.

Детальна інформація та анкета на сайті: http://www.fulbright.org.ua.