16.03.2020

Про використання дистанційних каналів комунікації під час карантину

Відповідно до розпорядження  Ректора Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» № 84-р від 11 березня 2020 року на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року в Університеті запроваджено карантин, який триватиме з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року.

Упродовж періоду карантину освітній процес студентів різних форм навчання, слухачів, курсантів відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання.

Зважаючи на викладене вище та дбаючи про безпеку громадян, рекомендується надавати перевагу дистанційним каналам комунікації з адміністративними підрозділами ректорату, деканатів та  кафедр, зокрема з використанням корпоративної електронної пошти.

Звернення можуть бути скеровані за наступними електронними адресами:

Ректорат - official@uzhnu.edu.ua;

Вчений секретар - council@uzhnu.edu.ua;

Відділ організації документообігу - dep-docs@uzhnu.edu.ua;

Юридичний відділ - dep-legal@uzhnu.edu.ua;

Бухгалтерія - dep_acc@uzhnu.edu.ua;

Відділ кадрового забезпечення - personal@uzhnu.edu.ua;

Відділ аспірантури - aspirantura@uzhnu.edu.ua;

Відділ міжнародних зв'язків - dep-irelations@uzhnu.edu.ua;

Відділ роботи з іноземними студентами - dep-istudents@uzhnu.edu.ua.

Дякуємо за розуміння!