Новини

19.07.2021
398

Приймальна комісія УжНУ розглянула актуальні питання

Приймальна комісія УжНУ розглянула актуальні питання

У понеділок, 19 липня, відбулось чергове засідання Приймальної комісії УжНУ. На порядку денному – низка важливих  питань вступної кампанії-2021: статистика подачі заяв вступниками ОС бакалавр, магістр; затвердження середніх балів документів про освіту, додаткових балів, сільських коефіцієнтів, допуск до вступних випробувань або до конкурсного відбору за ОС бакалавр, магістр; затвердження списків осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету (за державним замовленням), затвердження списків осіб, рекомендованих до зарахування за квотою-2, з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за кошти державного бюджету (за державним замовленням).

Щодо статистики подачі заяв абітурієнтами відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват наголосив: «На 9:00 год. 19 липня ми отримали від вступників на основі повної загальної середньої освіти 7644 заяви на денну й заочну форми, з яких 6460 на денну форму. Коротка характеристика заяв, які подають на місця державного замовлення – розподіл пріоритетів у заявах доволі традиційний для нас, більшість заяв ми отримуємо з першою пріоритетнісю. На більшості факультетів такий розподіл зберігається – переважають заяви від абітурієнтів з найвищим пріоритетом, на другому місці з другим пріоритетом і т.д. Тенденція популярних спеціальностей останні роки зберігається – це IT, право, медичні спеціальності. Наголошую, що прийом заяв завершуєтьсяться вже досить скоро – 23 липня».

Також члени Приймальної комісії розглянули й затвердили інші поточні питання. Наступне засідання заплановане на 21 липня.

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: