23.10.2020

Представники факультету математики та цифрових технологій обговорили можливості співпраці із закарпатською ІТ-компанією TranSoftGroup

У четвер, 22 жовтня, в ректораті УжНУ відбулася робоча зустріч з делегацією закарпатської ІТ-компанії TranSoftGroup, ініційована викладачами факультету математики та цифрових технологій.

Мета зустрічі полягала у обговоренні можливостей для співпраці та обміну досвідом. Зокрема, очільник компанії п. Ігор Кріль розповів про її діяльність на ринку ІТ, а також висловив деякі побажання до змісту освітніх програм, за якими відбувається підготовка майбутніх програмістів-розробників на факультеті математики та цифрових технологій. Проректор з науково-педагогічної роботи проф. Ігор Король запропонував декілька напрямків для співпраці, серед яких проходження практики студентів ФМЦТ на базі компанії TranSoftGroup, залучення професіоналів-практиків до освітнього процесу та ін. Сторони виявили готовність співпрацювати у освітній сфері, а результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю між  TranSoftGroup і факультетом математики та цифрових технологій  УжНУ.

За інф. факультету математики та цифрових технологій