Представники факультету історії та міжнародних відносин розпочали II семестр успішними виступами на міжнародних конференціях
Представники факультету історії та міжнародних відносин Анатолій МИШКО (ст.викл. каф. полікультурної освіти та перекладу) та Наталія КУШТАН (здобувачка 2 р.н. ОС "доктор філософії" за спеціальністю 032 "Історія та археологія") взяли участь у роботі 3 Міжнародного наукового конгресу, який проводився Босфорським університетом у м.Стамбул, Туреччина під егідою ISARC (INTERNATIONAL SCIENCE AND ART RESEARCH CENTER) 20-21 січня 2024 року і в якому представили результати своїх наукових досліджень науковці з 18 країн. Молоді науковці факультету історії та міжнародних відносин гідно представили ДВНЗ «УЖНУ», презентувавши англійською мовою доповідь «Позиція Вацлава IV Люксембурзького щодо врегулювання папської схизми наприкінці XIV cт.». Тези доповіді опубліковані у Збірнику конференції.
23-25 січня 2024 року представники ДВНЗ «УЖНУ» та Закарпатського угорського іституту імені Ференца Ракоці ІІ презентували результати своїх наукових досліджень на VII Міжнародному Халіджському конгресі з мультидисциплінарних наукових досліджень, який проводився у м. Стамбул, Туреччина під егідою IKSAD(INSTITUTE OF ECONOMIC DEVELOPMENT AND SOCIAL RESEARCH) Доповіді з результатами наукових досліджень представили 394 представника з 32 країн. Робочими мовами конференції були англійська та турецька.
Зав.каф.полікультурної освіти доц.Світлана МИШКО та доц. каф. філології Закарпатського угорського іституту імені Ференца Ракоці ІІ Катерина ЛІЗАК виступили з доповіддю «Деякі проблеми викладання іноземних мов», в якій проаналізували проблеми розвитку словникового запасу на заняттях з іноземної мови та запропонували розглянути деякі аспекти викладання англійської мови під іншим кутом зору, а саме: змістити акцент з методу викладання на матеріал викладання, тобто з того, як навчати, на те, чому навчати.
Друга доповідь на цьому конгресі була представлена молодими науковцями - Анатолієм МИШКОМ(ст.викл. каф. полікультурної освіти та перекладу) та Флоріаном Яцком, студентом 4 курсу Українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ спец. міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, які представили результати дослідження динаміки та темпів імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у контексті євроінтеграції. Доповідь та презентація до неї були зроблені англійською мовою. Тези доповідей на конференції опубліковані.






