27.03.2019

Правоохоронці Закарпаття запрошують майбутніх випускників УжНУ на роботу в поліцію

Працівники управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області зустрілися зі студентами-випускниками фізичного факультету Ужгородського національного університету та запросили молодь на роботу в поліцію.

20 березня 2019 р. на фізичному факультеті Ужгородського національного університету відбулася зустріч студентів-випускників із працівниками кадрового апарату поліції Закарпаття.

Заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП області підполковник Дмитро Кушнір розповів майбутнім випускникам про переваги служби в поліції. А це - стабільна заробітна плата, перспектива кар’єрного росту, безкоштовне медичне обслуговування, пільгове пенсійне забезпечення, повний соціальний пакет тощо. Крім того, працювати у правоохоронних органах можна навіть не маючи юридичної освіти, адже її можна отримати в поліцейських навчальних  закладах уже під час самої служби.

Підполковник поліції Андрій Готько підкреслив, що вже з першого дня спеціалізованої підготовки майбутні поліцейські отримуватимуть матеріальне та фінансове забезпечення. Він розповів, що потрібно для вступу до лав правоохоронців. Крім того, проінформував про вакансії, які є нині в поліції Закарпаття.

Для кращого засвоєння інформації студентам продемонстрували фото- та відеоматеріали про роботу поліції області.

На завершення зустрічі професор Василь Різак та доцент Іван Росола подякували правоохоронцям за цікаву розповідь та роботу із забезпечення правопорядку в краї. Майбутні випускники залишилися задоволеними від зустрічі й охоче ставили запитання гостям. Можливо, хтось із них після завершення навчання поповнить ряди поліції Закарпаття.