Новини

30.11.2017
394

Працівникам УжНУ розповіли про зміни у пенсійному законодавстві України

Працівникам УжНУ розповіли про зміни у пенсійному законодавстві України

У четвер, 30 листопада, до викладачів та працівників Ужгородського національного університету завітала начальниця Головного управління Пенсійного фонду в Закарпатській області Анастасія  Пентек, яка розповіла присутнім про останні зміни у пенсійному законодавстві, та відповіла на ряд питань від присутніх слухачів.

Так, у ході розмови пані Анастасія розповіла про рівні, на яких відбулися оновлення, зокрема про зведення усієї системи нараховування пенсій, до єдиного закону. «Усі ми чекали цієї реформи, а цей закон Україна чекала майже рік. Основні параметри цієї реформи, і що вона мала передбачати – це осучаснення. Цей закон нарешті упорядкував систему нарахувань. До цього часу усі пенсії в Україні нараховувалися по 28 законам, з першого жовтня усі призначаються до загальнообов’язкового пенсійного страхування.  Це означає, що з цього часу пенсія усім призначається однаково» - зазначила начальниця Пенсійного фонду.

Окрім правил нарахування пенсій обговорювали умови для її отримання, вік та стаж роботи, різницю між страховим та трудовим стажем, скасування певного роду податків та за яких умов нараховуються пільги. Одним із основних питань на якому зупинилася Анастасія Пентек, було отримання пенсій науковими працівниками. Вона наголосила, що для уточнення усіх питань працівникам варто звернутися у Пенсійний фонд.

 

Інформаційно-видавничий центр УжНУ

Категорії: