Повноважні Посли Прибалтійських країн зустрілися зі студентами УжНУ (Відео)

Повноважні Посли Естонії, Литви, Латвії та Швеції зустрілися зі студентами Ужгородського національного університету. Обговорили перспективи співпраці між Україною і Прибалтійськими країнами.

Мирослава ЛЕНДЬЕЛ, проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи

Під час цієї зустрічі буде гарна нагода для наших студентів почути цікаву інформацію про сучасний стан у Європі, а також вивчити деякий практичний досвід євроінтеграції цих країн, які будуть корисними для України.

Закарпатські науковці і студенти обмінялися досвідом із закордонними гостями стосовно міжнародної співпраці та підготовки нових проектів.

Ґерт АНТСУ,  Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні

Це країни, які дуже сильно підтримують Україну. Розвиток України. Це дуже важливо і для нас, бо потрібно допомогти друзям. Особливо, в такий важкий момент для України, коли країна воює. Ми підтримуємо в політичному сенсі. В Брюсселі, в Європейському Союзі, у НАТО.

У дискусії активну участь взяли студенти юридичного та факультету історії і міжнародних відносин.

Діана ВИШНЕВА, студентка факультету історії та міжнародних відносин

Мені здається, що це можливість побачити все на власні очі, почути все з перших вуст. Так би мовити. Не хтось, колись, десь розповів, що було таке от засідання, а ось так от ми маємо можливість поставити кілька запитань. Почути безпосередньо від самих представників професій, яку, можливо, отримаємо.

Такі зустрічі, за словами викладачів і самих студентів УжНУ, допомагають краще розібратися у важливих питаннях євроінтеграції і дозволяють з перших вуст почути відповіді на усі запитання.

Uzhinform