Новини

14.11.2018
293

Повноважні Посли Прибалтійських країн зустрілися зі студентами УжНУ (Відео)

Повноважні Посли Прибалтійських країн зустрілися зі студентами УжНУ (Відео)

Повноважні Посли Естонії, Литви, Латвії та Швеції зустрілися зі студентами Ужгородського національного університету. Обговорили перспективи співпраці між Україною і Прибалтійськими країнами.

Мирослава ЛЕНДЬЕЛ, проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи

Під час цієї зустрічі буде гарна нагода для наших студентів почути цікаву інформацію про сучасний стан у Європі, а також вивчити деякий практичний досвід євроінтеграції цих країн, які будуть корисними для України.

Закарпатські науковці і студенти обмінялися досвідом із закордонними гостями стосовно міжнародної співпраці та підготовки нових проектів.

Ґерт АНТСУ,  Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні

Це країни, які дуже сильно підтримують Україну. Розвиток України. Це дуже важливо і для нас, бо потрібно допомогти друзям. Особливо, в такий важкий момент для України, коли країна воює. Ми підтримуємо в політичному сенсі. В Брюсселі, в Європейському Союзі, у НАТО.

У дискусії активну участь взяли студенти юридичного та факультету історії і міжнародних відносин.

Діана ВИШНЕВА, студентка факультету історії та міжнародних відносин

Мені здається, що це можливість побачити все на власні очі, почути все з перших вуст. Так би мовити. Не хтось, колись, десь розповів, що було таке от засідання, а ось так от ми маємо можливість поставити кілька запитань. Почути безпосередньо від самих представників професій, яку, можливо, отримаємо.

Такі зустрічі, за словами викладачів і самих студентів УжНУ, допомагають краще розібратися у важливих питаннях євроінтеграції і дозволяють з перших вуст почути відповіді на усі запитання.

Uzhinform

Категорії: