Новини

13.07.2017
9022

Після капітального ремонту 5-ті поверхи студентських гуртожитків № 2 і 3 не впізнати

Після капітального ремонту 5-ті поверхи студентських гуртожитків № 2 і 3 не впізнати

Пора канікул – це час, коли будівельники працюють, аби студентам, котрі роз’їхалися  по домівках, в Ужгороді жилося комфортніше. Так, у гуртожитках № 2 і № 3 Ужгородського національного університету, що на набережній, завершено масштабні ремонтні роботи і до нового навчального року тут уже готові осучаснені 5-ті поверхи. 

Започаткована у минулому році гарна традиція провадити ремонти не точково, а цілими поверхами гуртожитків, триває. Нагадаємо, торік за сприяння уряду Угорщини було повністю відремонтовано 6 та 5 поверхи та фойє гуртожитку № 4. Тоді ректор Володимир Смоланка наголошував, що поліпшення якості студентського побуту, створення належних умов для навчання та активного і змістовного дозвілля є одним із пріоритетних напрямків діяльності керівництва Ужгородського національного університету.

– Тепер, коли нам вдалося осучаснити два поверхи гуртожитку, нашим завданням є створити такі ж умови для всіх студентів університету - казав Володимир Смоланка.

Поступово це завдання виконується. Цього року вже завершено ремонти у гуртожитках № 2 і № 3.

Як розповів офіційному сайту університету директор студмістечка Василь Кепич, заміна даху гуртожитку № 2, а також масштабне оновлення останніх поверхів в обох гуртожитках коштувало університету близько 3 мільйонів гривень. До слова, на кожному з капітально відремонтованих поверхів мешкає понад 100 студентів.

– Оновлено майже все, – каже, проводячи екскурсію Василь Кепич. – Будівельники замінили електропроводку, вирівняли й оздобили стіни, змонтували нову стелю, замінили підлогу.

Також встановлено нові двері до всіх сорока студентських кімнат на кожному з поверхів. І звичайно, у нас тепер – гарні нові кухні, туалети і кімнати для вмивання. Тут замінили все: і сантехніку, і кухонні плити, і меблі.

 

  Василь Кепич інформує, що за планом – подальший ремонт четвертих поверхів в обох гуртожитках. Також потрібно замінити дах на гуртожитку № 3 і доробити покрівлю на сімейному 5-му гуртожитку.

 

Фото Віталія Завадяка

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: