Новини

06.02.2021
3471

Підведено підсумки обласної олімпіади з математики

Підведено підсумки обласної олімпіади з математики

Ось і завершилася обласна олімпіада з математики, яку вперше провів Ужгородський національний університет. Апеляційна комісія розглянула всі подані апеляції, тому сьогодні можна підвести остаточні підсумки. Загалом у ній взяли участь 103 учні 7 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області. Обласна олімпіада проведена за завданнями, розробленими журі Всеукраїнської олімпіади з математики. Учням 8 – 11 класів було запропоновано виконання шести завдань за 4 години, а учням 7 класу – п’яти завдань за 3 години.

На спільному засіданні оргкомітету та журі обласної олімпіади з математики, а також на підставі протоколів засідань членів журі обласної олімпіади з математики у 2020/2021 навчальному році серед учнів 7, 8, 9, 10, 11 класів було ухвалено рішення визнати переможцями обласної олімпіади з математики та нагородити відповідно – дипломом І, ІІ та ІІІ ступенів таких учасників: 

 

Дипломом I ступеня:

 

7 клас 

Підгорний Казімір Леонідович

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням англійської мови Ужгородської міської ради 

 

8 клас 

Король Сергій Ігорович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

 

9 клас 

Лешко Мартін Володимирович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Трофименко Юлія Миколаївна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

 

10 клас

Король Андрій Ігорович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Кривов'яз Ілля Андрійович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

 

11 клас

Сусол Кароліна Андріївна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

 

Дипломом IІ ступеня:

 

7 клас 

Міца Аліна Олександрівна

Класична гімназія Ужгородської міської ради 

 

8 клас 

Лендел Катерина Іванівна

Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради 

Оберемок Валерій Валерійович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Савчин Інна Віталіївна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

 

9 клас 

Бадіда Ілья Петрович

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради 

 

10 клас

Шиденко Ярослав Володимирович

Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради 

 

11 клас

Гроскопф Олександр В'ячеславович

Класична гімназія Ужгородської міської ради 

Комішак Вікторія Василівна

Хустська гімназія-інтернат

Перец Дмитро Васильович

Хустська гімназія-інтернат

Сопко Вікторія Юріївна

Мукачівський ліцей №11 Мукачівської міської ради 

 

Дипломом IІІ ступеня:

 

7 клас 

Пашкевич Христина Вікторівна

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради 

Червоненко Марія Олександрівна

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Ужгородської міської ради 

Шаркаді Володимир Володимирович

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради 

Юрченко Вікторія Андріївна

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради 

 

8 клас 

Дубський Ігор Андрійович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Дюрдь Віталій Віталійович

Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей “Лідер” Ужгородської міської ради 

Левченко Денис Кирилович

Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради 

 

9 клас 

Величко Андрій Вікторович

Хустська гімназія-інтернат

Кузка Андрій Сергійович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Семсічко Лідія Золтанівна

Ужгородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Ужгородської міської ради Закарпатської області

Товтин Анастасія Юріївна

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

 

10 клас

Сочка Андрій Владленович

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради 

Субота Іван Михайлович

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради 

 

11 клас

Довганич Ігор Олегович

Лінгвістична гімназія ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради 

Лошак Сергій Богданович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Мельниченко Алан Русланович

Ужгородська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6 імені В.С. Гренджі-Донського.

Мурга Юрій Володимирович

Хустська гімназія-інтернат

Піцура Роман Романович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Русин Олександр Сергійович

Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради

Симканинець Юліан Вікторович

Хустська гімназія-інтернат

Тараненко Марк Дмитрович

Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Юрцев Сергій Сергійович

Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С. Пушкіна Мукачівської міської ради 

 

Крім того, було визначено переможців в окремих номінаціях:

  • найоригінальнішою визнано роботу Мурга Ю.В. – учня 11 класу Хустської гімназії-інтернату.
  • найкращою роботою серед дівчат – роботу Сусол К.А. – учениці 11 класу Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.
  • наймолодшою учасницею та наймолодшим учасником визнано Юрченко В.А. та Шаркаді В.В. відповідно – учнів 7 класу Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Ужгородської міської ради.

Всі зацікавлені можуть ознайомитися з завданнями, які були запропоновані учасникам олімпіади та їх розв’язками, а також з остаточними результатами.

З результатами олімпіади можна ознайомитися тут.

Журі та оргкомітет щиро вітають всіх учасників та переможців олімпіади і бажають їм подальших успіхів.

 

Категорії: