підсумки навчальної практики в спецгрупах ДНЗ

Студенти 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» сьогодні відвідали Чинадіївський дошкільний навчальний заклад (дитячий будинок) інтернатного типу, де навчаються дітки дошкільного віку з порушеннями інтелекту, а також підвели підсумки навчальної практики в спецгрупах ДНЗ. Ми ознайомились з структурою закладу, кабінетами та групами; його працівниками та вихованцями; відвідали групові та індивідуальні заняття корекційного педагога, психолога та вихователя; отримали корисні поради та рекомендації, щодо вибору та використання методів і принципів у роботі з дітьми дошкільного віку з порушенням інтелекту.
Працівники закладу виступили з презентацією про корекційні послуги, які надаються у дитячому будинку діткам з особливими освітніми потребами. Я та інші студенти знайшли контакт з дітьми, гралися й спілкувались з ними, а також пригощали їх солодощами та фруктами.
Як вихованці навчального закладу, так і студенти були задоволені візитом та спілкуванням з такими життєрадісними дітками. Від себе та інших студентів хочемо щиро подякувати працівникам Чинадіївського дитячого будинку інтернатного типу за актуальні поради, та безцінний досвід, який Вони нам передали!