29.08.2019

Перші кроки до інтернаціоналізації освіти на факультеті здоров’я та фізичного виховання

Ще до початку навчального року на факультеті здоров’я та фізичного виховання відбулась робоча зустріч з представниками International Admission Services (IAS) з Болгарії. Представники компанії по організації академічної мобільності студентів: головний менеджер IAS д-р Добромир Філіпов та юрисконсульт IAS Северина Стаєва представили можливості співпраці з факультетом в підготовці студентів з інших країн за окремими спеціальностями, зокрема, фізичних терапевтів та ерготерапевтім. Також обговорено перспективи семестрового навчання студентів факультету у вищих навчальних закладах окремих європейських країн, які є партнерами IAS. Уже розпочато роботу по підготовці першого прийому іноземних студентів з Болгарії на навчання на факультеті здоров’я та фізичного виховання за спеціальністю 227 «Фізична терапія. Ерготерапія».