Новини

22.11.2018
1008

Переможниця поїде в Амстердам: на МЕВ обрали міс факультету

Переможниця поїде в Амстердам: на МЕВ обрали міс факультету

Зі святом першокурсника присутніх вітав очільник факультету Микола Палінчак, який принагідно вручив відзнаки найактивнішим студентам. «Цей День першокурсника особливий – його ми відзначаємо у двадцяту річницю факультету. Я переконаний, що наш підрозділ має чудове майбутнє, а студенти – великі перспективи», – зауважив декан.

Долучилися до вітань і запрошені гості – депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв та заступник ужгородського міського голови Василь Гомонай.
Насичена й цікава програма весь час тримала увагу глядачів: радували й танцями, і співами, та навіть флешмобом.
Між тим претендентки на звання міс факультету вражали глядачів відточеними до дрібниць рухами, природною красою та інтелектом.
За результатами голосування журі, другою віце-міс ФМЕВ стала Каміла Пачкал, першою віце-міс обрали Ірину Пайду. Корона головної красуні дісталася Аліні Горячовій: крім титулу, дівчина виборола й особливий подарунок від спонсорів – подорож до Амстердаму.

 

Автор: Ксенія Шокіна, "Медіацентр"

Джерело: http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/peremozhnytsya-poyide-v-amsterdam-na-mev-obraly-mis-fakultetu/2018-11-27-27987?fbclid=IwAR3BF3hNbsdOXWbmw6pxycsXw2u2KM73Zm0ZE0VJlp7YD57y3oL46cRu11Q

Категорії: