27.02.2018

Передача книг у наукову бібліотеку УжНУ

27 лютого, в читальній залі наукової бібліотеки ДВНЗ «УжНУ» відбулася передача книг, отриманих від Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин м.Києва (голова правління д.і.н., проф. Матяш Ірина Борисівна). Вручення наукових видань проходило за участі заступника декана факультету історії та міжнародних відносин доц. Андрейка Віталія Івановича та головного бібліографа Цуняк Олени Зіновіївни.

Завдяки плідній співпраці Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин з колегами кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій проф. Тодоровим І.Я. та доц. Андрейко В.І., які є активними його учасниками, стало можливим те, що бібліотека ДВНЗ «УжНУ» отримала наукову літературу, де проаналізовано діяльність дослідників дипломатичної історії і документальної спадщини та проблеми розвитку дипломатичної служби України.