Новини

01.09.2023
1279

Особливий день знань відбувся на факультеті історії та міжнародних відносин УжНУ

Особливий день знань відбувся на  факультеті історії та міжнародних відносин УжНУ

 Сьогодні, 1 вересня на всіх факультетах Ужгородського національного університету привітали першокурсників із вступом до вишу, відбулися перші лекції. Не став винятком факультет історії та міжнародних відносин. Але перший день навчання виявився особливим. Менш ніж за півгодини до початку зустрічі із першокурсниками було отримано повідомлення про замінування будівлі ректорату та факультету історії та міжнародних відносин. Але незважаючи на такі обставини, вітання першокурсників та перша лекція для студентів все ж відбулися.

Зустріч зі студентами відбулася у університетському парку навпроти ректорату. З вітальним словом до студентів звернувся ректор УжНУ Володимир Смоланка. «Вітаю вас, ми в Ужгородському національному університеті дуже раді, що до в нашій студентській родині є поповнення. Моє покоління, покоління людей які вже закінчили університет - згадує студентські роки як найкращі роки. Тож у вас все попереду. Повірте що ці часи агресії росії минуть, а перед вами буде чудова перспектива в житті. Слава Україні!»

Привітав студентів й декан факультету Віталій Андрейко. Він зазначив: «Це буде новий етап у вашому житті, у вас будуть нові знайомства, нові друзі, нові захоплення, вподобання. Розпочнеться, чи навіть вже розпочалася реалізація мрій, життєвих завдань. Хочу вам подякувати за те, що ви обрали наш університет та наш факультет. Впевнений,  за ці 4 роки, які ви проведете в стінах нашого університету ви не пожалкуєте. Наше навчання є не тільки багатовекторним, але й міждисциплінарним. Це робить перебування в стінах нашого університету ще більш цікавим».

Також із вступними словами, побажаннями для юних студентів виступили заступники декана Надія Керецман, Ігор Шніцер, Олеся Бенчак, Михайло Шелемба та Вікторія Бондаренко.

Далі, в рамках зустрічі зі студентами, доктор історичних наук Василь Міщанин виступив із цікавою та змістовною лекцією про новітню історію незалежної України.

 

 

 

Олексій Шафраньош

Фото: Ярослав Шелемба, Олексій Шафраньош

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

 

 

 

Категорії: