05.04.2019

Основи проектного менеджменту

На факультеті міжнародних економічних відносин відбулося відкриття школи “Основи проектного менеджменту”.

Це абсолютно нова можливість пройти модерний та актуальний курс. Після завершення якого видається сертифікат. Курс триватиме 2 місяці.

На початку першого заняття декан факультету МЕВ Микола Палінчак, привітав всіх учасників курсу та зазначив, що це один найперспективніших напрямків сьогодення. Також до слова долучився директор Інституту державного управління та регіонального розвитку, зав. кафедри МЕВ Володимир Приходько, і відмітив, що курс дозволить слухачам отримати важливі знання про основні поняття та принципи, що застосовуються в проектному менеджменті.

Керівниками курсу стали експерти міжнародних програм громадської організації «Інституту державного управління та регіонального розвитку» Таїсія Симочко (яка є випускницею нашого факультету) та Валентин Волошин.

Проектний менеджмент на сьогодні одна з найбільш актуальних професій, підходи якої використовуються майже у всіх галузях. Спільно учасники курсу створять власні проекти та пройдуть їх реалізацію з моменту зародження ідеї, створення концепції та повного втілення і аналізу результатів проекту.