11.01.2021

Опубліковано черговий номер збірника наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність»

На початку 2021 року вийшов черговий номер збірника наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність», що видається Навчально-науковим інститутом євроінтеграційних досліджень.

У виданні опубліковано 22 наукові розвідки авторів, серед яких 10 докторів наук, професорів різних навчальних закладів України та Казахстану, що свідчить про високий науковий рейтинг збірника наукових праць.

Надзвичайно актуальними є статті:

- Віднянського С. («Геостратегічні проєкти Міжмор’я і Тримор’я у зовнішній політиці України (1991-2020 рр.)»)

- Вовканича І. («Політико-правові засади формування регіональної зовнішньої політики Словацької Республіки у 1993-2006 рр.»)

- Тодорова І. («Українсько-російські відносини в цивілізаційному вимірі на тлі війни»)

- Артьомова І. («Анексія Криму та її вплив на національну безпеку України»)

- Мателешка Ю. («Особливості політики «м’якої сили» Росії щодо України (1991 – 2013 рр.)»)

- Газуди Л. («Формування управлінських технологій у сфері аграрного брендингу»)

- Руденко О.Удосконалення системи управління міжнародною технічною допомогою в Україні»)

- Черленяка І. («Публічне адміністрування та соціальне управління в Румунії: особливості розвитку напередодні пандемічної кризи-2020»)

- Газуди М. («Системи управління екологічним менеджментом у лісогосподарській сфері крізь призму категоріального апарату»).

Названі автори мають високі рейтингові показники, а їхні публікації будуть розміщені в репозитарії університету до кінця січня цього року.

Наступний випуск збірника наукових праць «Геополітика України: історія і сучасність» буде здійснено у вересні цього року.