Новини

12.01.2017
10728

Оприлюднено результати рейтингу науково-педагогічних працівників УжНУ

Оприлюднено результати рейтингу науково-педагогічних працівників УжНУ

 Рейтинг науково-педагогічних працівників проводиться в УжНУ вже другий рік поспіль та має на меті заохочення та вдосконалення освітнього та наукового рівня.  До участі у рейтингу подали заяви більше 900  науково-педагогічних працівників.

Рейтинг побудований за декількома ступенями градації: за природничими, гуманітарними, та фізико-математичними дисциплінами, а також за ступенями професора, доктора наук, доцента, а також старшого викладача, викладача та асистента. Визначення рейтингів проводила рейтингова комісія факультету, головою якої є декан відповідного факультету.  

За результатами рейтингу  ТОП-10 кращих викладачів за кожною категорією отримають  надбавку до заробітної плати.  Цьогоріч до рейтингу потрапили 96 викладачів УжНУ.

Детальніше з рейтинговими списками можна ознайомитися за посиланням.

Прес-служба УжНУ

 

 

Категорії: