17.01.2018

Оприлюднено рейтинг науково-педагогічних працівників за 2017 рік

В Ужгородському національному університеті вже третій рік поспіль проводиться рейтингування науково-педагогічних працівників, який має на меті забезпечення   здорової конкуренції, підвищення мотивації, а також заохочення викладацького колективу.

Навчально-методичним відділом було розроблено анкету індикаторів оцінки, яку мали змогу заповнити штатні науково-педагогічні працівники через електронне посилання. Головами рейтингових комісій факультетів  були декани, а перевіркою анкет займалися на місцях, в деканатах кожного з факультетів. Далі протоколи засідання рейтингової комісії деканату передавалися до підрозділу моніторингу якості освіти, де їх обробляли і формували загальний рейтинг по вишу.

Форма самої анкети була розглянута на науково-методичній раді та затверджена наказом ректора. Критерії визначення рейтингу поділено на декілька блоків: науково-методична робота, науково-інноваційна, підготовка наукових кадрів, організаційно-виховна та професійна компетентність та визнання. У свою чергу блоки складаються з окремих пунктів, наприклад,  видання підручника для ВНЗ за рекомендацією Вченої ради УжНУ, монографія, видана за рекомендацією Вченої ради УжНУ або Редакційно-видавничої Ради Університету, статті в журналах, що мають імпакт-фактор та/або входять до наукометричних баз даних (SCOPUS, WebOfScience, IndexCopernicus, Medline) чи підготовка спортсмена/команди переможця у Всеукраїнських змаганнях (І-ІІІ місце) тощо.

Цьогоріч в анкетуванні взяли участь близько 600 працівників. Анкети  були подані до першого листопада, і тепер підраховано та оприлюднено результати.

У порівнянні з минулими роками, надбавка до окладу викладачів зросла з 10% до 15%.

Ознайомитися з рейтингом можна за посиланням.