Новини

13.03.2020
800

Нові можливості для науковців: CERIC полегшує умови доступу до високотехнологічного обладнання

Нові можливості для науковців: CERIC полегшує умови доступу до високотехнологічного обладнання

 Науковий консорціум CERIC об’єднує в собі сучасну науково-дослідницьку інфраструктуру країн Центральної та Східної Європи задля забезпечення розвитку науки та промисловості в галузі дослідження матеріалів, біоматеріалів і нанотехнологій та надає відкритий доступ до цієї інфраструктури. Спільне використання провідних національних дослідницьких інфраструктур європейських країн дозволяє знаходити інноваційні рішення суспільних проблем у сферах енергетики, охорони здоров’я, харчування, культурної спадщини тощо. CERIC-ERIC надає доступ через єдину точку входу до понад 50 зразків сучасного складного технологічного обладнання, розташованого в 9-ти країнах Європи. З 2016 року УжНУ співпрацює з цим науковим консорціумом.

Щоб полегшити дослідження COVID-19, CERIC встановив спеціальний прискорений доступ до значної частини наукового обладнання.

Спеціальний прискорений доступ дозволить отримати доступ до вибраних інструментів для досліджень, пов'язаних з COVID-19, без необхідності проходити регулярну процедуру затвердження.

Детальніше за цими лінками:

https://www.ceric-eric.eu/2020/03/10/covid-19-fast-track-access/

https://www.ceric-eric.eu/users/open-access/#anchor-1

https://www.youtube.com/channel/UCm9fGaFZOXUnUZ62hyTNtnQ

 

 

 

Інформаційно-видавничий центр

 

 

 

Категорії: