Новини

08.12.2022
914

Науковці ДВНЗ «УжНУ» включені до низки експертних рад МОН України

Науковці ДВНЗ «УжНУ» включені до низки експертних рад МОН України

Щиро вітаємо працівників ДВНЗ «УжНУ»,  які включені наказом МОН України від 02.12.2022 року №1092 до складу експертних рад  Міністерства освіти і науки України з питань атестації наукових кадрів!

 БІДЗІЛЮ Юрія Михайловича, доктора наук із соціальних комунікацій, професор, декана філологічного факультету. Експертна рада Міністерства освіти і науки України з питань атестації наукових кадрів з філологічних наук та з соціальних комунікацій.

 

БОЙКО Надію Володимирівну, доктора біологічних наук, професора, завідувачку кафедри клініко-лабораторної діагностики та фармакології. Експертна рада Міністерства освіти і науки України з питань атестації наукових кадрів з біологічних наук.

 

ЛАЗУРА Ярослава Володимировича, доктора юридичних наук, професора, декана юридичного факультету. Експертна рада Міністерства освіти і науки України з питань атестації наукових кадрів з правових наук. 

 

РУМЯНЦЕВА Костянтина Євгеновича, доктора медичних наук, професора, професора кафедри хірургічних хвороб медичного факультету. Експертна рада Міністерства освіти і науки України з питань атестації наукових кадрів з клінічної медицини (хірургічні хвороби).

 

ЧОПЕЯ Івана Васильовича, доктора медичних наук, професора, декана факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки. Експертна рада Міністерства освіти і науки України з питань атестації наукових кадрів з клінічної медицини (внутрішні хвороби)

Категорії: