Новини

17.02.2023
223

Науково-практичний семінар «Особливості навчання молодших школярів математики в умовах воєнного стану»

Науково-практичний семінар «Особливості навчання молодших школярів математики в умовах воєнного стану»

Центром підвищення кваліфікації ДВНЗ «УжНУ» організовано науково-практичний семінар «Особливості навчання молодших школярів математики в умовах воєнного стану», який відбувся 16 лютого 2023 року за участю учителів початкових класів Закарпатської області. Захід проводився  у рамках курсів підвищення кваліфікації. До семінару приєдналися також всі вчителі початкових класів, зацікавлені у підвищенні якості освітнього процесу, надання сучасного забарвлення уроку у початковій школі – це понад 130 учасників. 

Онопрієнко Оксана Володимирівна – доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу початкової освіти імені                         О.Я. Савченко Інституту педагогіки НАПН України розповіла про дослідження організації освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану. Оксана Володимирівна  зауважила, що під час дії воєнного стану виявлені відмінності вохопленні учнів, які можуть продовжувати повноцінне навчання, у форматі навчання, у доступі учнів та вчителів до навчальних і методичних засобів навчання, у забезпеченні цифровими ресурсами для навчання. Науковиця розкрила питання «Що залишиться у дітей, коли вимкнуть  світло?», надала слушні поради з опредмечування понять і розумових дій, поетапності у вивченні нового,системній роботі у формуванні вміння з розв’язання задач. 

Юлія ШТАНЬКО, заступник директора з НВР Комунального закладу Балабинської гімназії «Престиж» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області та Ганна ЗАСТАВСЬКА, учитель початкових класів опорного закладу загальної середньої освіти Новозапорізька школа Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області розкрили особливості сучасного уроку математики, розглянули інноваційні технології, зауваживши, що сучасний урок математики – це урок-пошук, урок-дослідження, урок-діяльність, урок-розв'язання поставленої проблеми.

Педагоги висловили щиру вдячність за супровід педагога у його професійній діяльності та наданні науково-методичних рекомендацій.

 

Категорії: