04.10.2021

Наукові та навчальні праці викладачів юридичного факультету здобули відзнаки у щорічному конкурсі імені Святого Володимира

1 жовтня у Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулося урочисте вручення дипломів учасникам щорічного конкурсу імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання.

Для участі у конкурсі було подано сорок два видання в одинадцяти номінаціях.
Серед наукових та навчальних праць юридичного факультету ДВНЗ "УжНУ" відзнаки отримали:

- Номінація ,"Конституційне право; муніципальне право",
диплом за ІІ місце видано Бисазі Юрію Михайловичу та колективу авторів за цикл монографічних конституційно-правових досліджень.

- Номінація «Конституційне право; муніципальне право», секція «Підручники та посібники»:
диплом за І місце видано Савчину Михайлу Васильовичу за навчальний посібник «Порівняльне конституційне право».

- Номінація «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»:
диплом за І місце видано Булеці Сібіллі Богданівні та Менджул Марії Василівні за монографію «Четверте покоління прав людини: особливості правового регулювання, проблеми та перспективи розвитку в сфері охорони здоров`я»;

- Номінація «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право», секція «Підручники та посібники»:
диплом за ІІ місце видано Менджул Марії Василівні за навчальний посібник «Порівняльне сімейне право».

За інформацією юридичного факультету