26.04.2019

НАСТУПНИЙ КРОК ФАКУЛЬТЕТУ ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ У СПІВПРАЦІ З ЛИТОВСЬКИМИ КОЛЕГАМИ-ФАКУЛЬТЕТ НАУК ПРО ЗДОРОВ’Я УНІВЕРСИТЕТУ КЛАЙПЕДИ

Факультет здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ «УжНУ» тісно співпрацює з факультетом медсестринства Литовського університету наук здоров’я у м. Каунас https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/litovskI-spetsIalIsti-u-sferI-ergoterapIJi-.htm

Ми розширюємо співпрацю з нашими колегами у Литві. Так, 25 квітня 2019 року відбулась робоча зустріч декана факультету здоров’я та фізичного виховання з проф. Даля Марія Станчене, старшим науковим співробітником Центру досліджень здоров’я та інновацій Факультету наук про здоров’я Університету Клайпеди. Професор Станчене перебувала з офіційним візитом в Ужгородському національному університеті з метою налагодження співпраці між університетами в сфері як освітньої діяльності, так і наукових досліджень. Факультет наук про здоров’я Університету Клайпеди є дуже схожим по напрямкам освітньої і наукової діяльності з факультетом здоров’я та фізичного виховання УжНУ. Так, на наші литовські колеги провадять підготовку фізичних терапевтів, ерготерапевстів, фахівців громадського здоров’я та спеціалістів у сфері фізичної культури та спорту: тренерів та вчителів фізичної культури. Крім того, на факультеті Університету Клайпеди готують спеціалістів медсестринства та соціальних працівників. В процесі робочої зустрічі обговорено можливі напрямки співпраці та намічено плани на найближчу перспективу. Зокрема, заплановано візити фахівців, співпраця в форматі Еразмус+ та багато іншого.