Новини

17.11.2022
1118

Нагородження кращих та Кубок ректора: в УжНУ відзначили День студента

Нагородження кращих та Кубок ректора: в УжНУ відзначили День студента

В Ужгородському національному університеті відбулася низка заходів, присвячених до міжнародного Дня студента. У ректораті УжНУ відбулося нагородження почесними грамотами від університету, Закарпатської обласної військової адміністрації, Ужгородської РВА та Ужгородської міської ради кращих студентів,  які проявили себе в освітній, громадській та спортивній сферах. На зустрічі були присутні перший проректор Олександр Сливка та проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король. Також від Закарпатської ОВА студенти отримали комплекс  «Starlink», який вони вирішили передати на потреби Збройних сил України.

На початку зустрічі Олександр Сливка та Ігор Король привітали студентів зі святом, зазначили, що незважаючи на складні військові умови, УжНУ постійно покращує свій статус серед українських закладів вищої освіти, наразі в  ньому навчається понад 17 тисяч студентів. За цим показником університет знаходиться у десятці найбільших університетів України, а також на 6 місці за кількістю вступників у 2022 році. Також УжНУ приймає студентів з тих міст України, де російськими загарбниками зруйновані університети.

Вітаючи студентів, Олександр Сливка наголосив: Я бажаю всім студентам міцного здоров’я, щоб пройти ці важкі часи. Повірте, це не банальна фраза, коли старші люди кажуть, що найкращі роки – це студентські. Хоча можливо є й нестача фінансів, нестача, можливо, комфортних умов життя. Але та енергія, яка закладена у вас і те, що студент завжди нічого не боїться – це вас має надихати.  Я вам бажаю, щоб ви мали багато позитивних друзів, і разом з ними йшли в своє майбутнє».

Ігор Король зауважив: «Щоб не було в житті, ви маєте ставити максимальні цілі і йти до них. Кожен день йти до цієї цілі – і ви будете найкращими, ви будете першими».

Також в УжНУ,  в спортивно-оздоровчому комплексі «Буревісник» відбувся  Кубок ректора із міні-футболу. Участь у ньому взяли 15 команд, а переможцями стала команда факультету здоров’я та  фізичного виховання.

Фото з нагородження - за посиланням. 

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: