Новини

27.01.2022
849

Студентка юридичного факультету УжНУ Надія Гапатин стала чемпіонкою України зі сноубордингу

Студентка другого курсу юридичного факультету УжНУ НадіяГапатин перемогла на юніорському чемпіонаті України зі сноубордингу (дисципліна – паралельний слалом-гігант)

Турнір проходив 24-25 січня в Буковелі.

Крім того, Надія взяла участь в етапі Кубку Європи зі сноубордингу, який також пройшов у Буковелі. Участь у змаганнях взяли представники 13 країн. Тут кращим результатом Надії стало 12 місце в дисципліні паралельний слалом-гігант. Причому в кваліфікації спортсменка була 10-ю, але, на жаль, не зуміла втримати цю позицію у фінальному етапі.

Вже сьогодні, 27 січня, Надія відправляється в Швейцарію, де візьме участь в черговому етапі Кубка Європи.

«Я б хотіла подякувати насамперед своєму тренеру Яну Чернею, який дуже підтримав мене морально, коли результати були не дуже вдалимиа також одногрупникам та викладачам юридичного факультету, які стежать за моїми виступами та пишуть мені слова підтримки перед змаганнями», – сказала спортсменка.

Бажаємо Надії подальших спортивних досягнень! Пишаємося нашою студенткою!