На засіданні Вченої ради УжНУ розглянуто низку актуальних питань

На сьогоднішньому засіданні  Вченої ради було ухвалено низку  важливих рішень діяльності вишу, зокрема затвердження ліміту стипендіатів на призначення академічної стипендії на ІІ семестр 2019/2020 навчального року; затвердження кандидатур на призначення іменних стипендій студентам університету за результатами зимової сесії на ІІ семестр 2019/2020 навчального року; атестаційні справи; рекомендація претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених; рекомендація наукової роботи «Стратегія спрямованого синтезу протипатогеннихгалоген-/халькоген-вмісних конденсованих азагетероциклів реакціями електрофільної циклізації» та її авторського колективу на здобуття Премії Верховної Ради України для молодих учених та інші.

Про затвердження ліміту стипендіатів на призначення академічної стипендії на ІІ семестр 2019/2020 навчального року, а також про затвердження кандидатур на призначення іменних стипендій доповідав начальник навчальної частини Анатолій Штимак, який запропонував, відповідно до Положення про порядок призначення і виплати стипендій студентам, клінічним ординаторам, аспірантам і докторантам УжНУ, затвердити ліміт стипендіатів на призначення академічної стипендії на ІІ семестр 2019/2020 навчального року у розмірі 45% від контингенту студентів, які навчаються за державним замовленням. «Також,  за рекомендацією представників факультетів, кращі студенти нашого університету мають право на іменні стипендії, якіє вищими ніж академічні, всі пропозиції факультетів розглянуті стипендіальною комісією і студенти, які отримуватимуть іменні стипендії, визначені» – зазначив Анатолій Штимак.

За рішенням Атестаційної комісії ДВНЗ «УжНУ», на присвоєння вчених звань на засіданні Вченої ради балотувались: Віктор Заборовський, Віталій Герзанич, Оксана Курей та Мирослав Росул. Також на засіданні, за рішенням Науково-технічної ради ДВНЗ «УжНУ»,  було розглянуто справи претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених: Тетяни Бабуки, Людмили Горзов, Віктора Заборовського, Артема Погодіна, Максима Фізера.

Наступне засідання Вченої Ради УжНУ відбудеться у вівторок 3 березня.

Ганна Фельцан,