Новини

01.02.2022
728

На Закарпатті випускників безкоштовно готують до ЗНО викладачі місцевого вишу (ВІДЕО)

На Закарпатті випускників безкоштовно готують до ЗНО викладачі місцевого вишу (ВІДЕО)

Безкоштовні онлайн-уроки з восьми предметів проводять викладачі УжНУ для закарпатських абітурієнтів – з української мови, літератури, математики, історії України, фізики, хімії, географії та біології.

Так готують випускників до ЗНО, — повідомила нині директорка департаменту освіти ОДА Мар’яна Марусинець.

За її словами, стартували заняття 27 січня і триватимуть до березня.

Викладач УжНУ Іван Гайсак, який проводить онлайн-урок з фізики через відеозв'язок каже: до занять під’єднуються близько 50-ти закарпатських випускників шкіл.

"У кожному з модулів буде окреме заняття, а сьогодні, я так би сказати, не вздовж, а впоперек просто пройдуся по важливих поняттях, які потрібно знати", — розповів Іван Гайсак.

Мама дев’ятикласника Ольга каже: хоче, аби в майбутньому її син також міг долучитися до безкоштовного "Освітнього каналу ЗНО".

"Я чула і мій син теж, що є такий онлайн-проєкт і це дуже добре, що запустили, бо це унікальна річ, адже наші дітки мають можливість отримати дистанційно якісні знання, безкоштовно, а вчителі, викладачі мають можливість допомогти, проконсультувати, надати відповіді. І я як мама дуже радію з цього приводу".

Низькі показники закарпатців на ЗНО. Область на 23-му місці в Україні

Триває заняття протягом години. Під’єднатися одночасно можуть 150 випускників, — розповіла директорка обласного департаменту освіти Мар’яна Марусинець. За її словами, запровадили безкоштовні уроки через низькі показники ЗНО в закарпатців. Область — на 23 місці в Україні.

"Викладацький склад з великим ентузіазмом взявся за цю проблематику і, власне кажучи, в такий спосіб ми вирішили її. Викладачі у нас активно ініціюють ці уроки і з великим задоволенням працюють із нашими учнями. Розпочинаємо так само такий канал освітній для шкіл угорською, румунською мовами навчання, тобто для шкіл з нацспільнотами. Найбільше зосередили сьогодні увагу на Тячівщині і Солотвині, там буде так само наш освітній канал працювати", — каже Мар’яна Марусинець.

За словами директорки, це пілотний проєкт. У разі успішних показників його можуть продовжити. Залучені 8 викладачів двічі на день із вівторка до п’ятниці.

Більше - у сюжеті "Суспільного".

 

 
Категорії: