13.08.2019

На навчання до УжНУ вже зарахували на 10 відсотків контрактників більше ніж минулоріч (Відео)

В Ужгородському національному університеті  завершилася друга хвиля зарахування студентів на навчання у вузі. Йдеться про студентів, які здійснюватимуть навчання за кошти фізичних і юридичних осіб, тобто про контрактників. За словами ректора Володимира Смоланки цьогоріч вже зарахували майже на 10 відсотків більше студентів ніж минулого року.

Володимир  СМОЛАНКА  ректор УжНУ

На сьогодні ми маємо зарахованих на денну і заочну форми студентів на основі повної загально-середньої освіти, це бакалаврат, і магістратура медичного спрямування 1779 студентів. Це цифра на сьогоднішній день. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року це складає майже на 10 відсотків більше. Тому ми дуже задоволені такими даними.

Попри це вступ до університету триває. Прийматимуть ще студентів на контрактну форму навчання. І ще тільки формується зарахування магістрів, які вже мають ступінь бакалаврів. Та навіть за попередніми цифрами вступну кампанію  2019 – в університеті вважають успішною.

Володимир  СМОЛАНКА  ректор УжНУ

Лідери – це юридичний факультет, медичний факультет – але це традиційні показники. В загальному я можу додати, що ми задоволені вступом на всі напрямки. Це стосується і технічних факультетів і природничих факультетів, і гуманітарних напрямків.

Майже кожен напрям вузу, у порівнянні з минулим роком, має приріст вступників. До 1 листопада УжНУ прийматиме на навчання ще студентів-іноземців. Попередньо їх очікують щонайменше 4 сотні.

Uzh Inform