На кафедрі психології відбувся студентський круглий стіл на тему: «Невербальне спілкування».

На заході були присутні також викладачі, а саме завідувачка кафедри психології, доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин, кандидат соціологічних наук, доцент Костянтин Борщ, старший викладач Світлана Ісаєвич та асистенти Василина Вячало, Ірина Шмідзен, Інна Юхименко.

Організатором круглого столу була студентка 4 курсу Оксана Галянт. У роботі круглого столу взяли участь студенти 1-4 курсів, які навчаються за спеціальністю «Психологія» факультету суспільних наук.

Виступи доповідачів про особливості обміну інформацією між людьми за допомогою системи немовних знаків, характеристику кінетичних невербальних засобів спілкування, таких як міміка, поза, жести, види жестів за функціональним призначенням і природою, фактори, що впливають на якість міжкультурної комунікації та ін. викликали жваву дискусію та обговорення.

Власна інформація.