НА КАФЕДРІ ПСИХОЛОГІЇ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА

23 листопада відбулося чергове засідання студентського наукового психологічного гуртка «Актуальні питання психології».

На ньому були присутні студенти освітнього ступеня «бакалавр» та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 «Психологія». Завданням передбачалось проведення аналітичного дискурсу «Насильство в сім'ї».

Студентка другого (магістерського) рівня вищої освіти Машика Ярослава Іванівна виступила з повідомленням на тему «Насильство у сім’ї – важлива соціальна проблема!». Після доповіді в учасників виникло багато запитань, які стали підгрунтям для жвавої дискусії. Наступним етапом у роботі гуртка була презентація на тему «До питання про психологічні виміри насильства», представлена студенткою-магістранткою 2 курсу заочної форми навчання Савко Оксаною Володимирівною.

Студенти-гуртківці брали активну участь в обговоренні актуальної на сьогодні проблеми, обмінювалися думками, висловлювали власні погляди на питання, які розглядалися.

Вл. інформація