На факультеті туризму та міжнародних комунікацій успішно завершилися державні випускові екзамени
23 червня 2021 р. на факультеті туризму та міжнародних комунікацій успішно завершилися державні випускніі екзамени здобувачів першого бакалаврського рівня за спеціальністю 241 "Готельно-ресторанна справа."
Державна екзаменаційна комісія працювала у складі наступних викладачів:
- голова - кандидат технічних наук, доцент Сабадош Г. О.:
- члени - завідувач кафедри туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства, проф. Корсака Р. В. , доцентів кафедри Попик М. М. та Січки І. І.
Випускникам бажаємо вдалих вступних іспитів до магістратури.