Новини

28.06.2021
403

На факультеті туризму та міжнародних комунікацій успішно завершилися державні випускові екзамени

На факультеті туризму та міжнародних комунікацій успішно завершилися державні випускові екзамени

23 червня 2021 р.   на факультеті туризму та міжнародних комунікацій успішно завершилися державні випускніі екзамени здобувачів першого бакалаврського рівня за спеціальністю 241 "Готельно-ресторанна справа."
Державна екзаменаційна комісія працювала у складі наступних викладачів:
- голова - кандидат технічних наук, доцент Сабадош Г. О.:
- члени - завідувач кафедри туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства, проф. Корсака Р. В. , доцентів кафедри Попик М. М. та Січки І. І.
 
Випускникам бажаємо вдалих вступних іспитів до магістратури.

 

Категорії: