Новини

30.09.2019
811

На факультеті туризму та міжнародних комунікацій відзначили професійне свято – Всесвітній день туризму

На факультеті туризму та міжнародних комунікацій відзначили професійне свято – Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму всі любителі подорожей відзначають 27 вересня. Свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації у далекому  1979 році.

На факультеті туризму та МК професійне свято з року в рік відзначають по-різному. Родзинкою цьогорічного професійного свята, без сумніву, став  виїзд студентів-першокурсників за маршрутом Ужгород – с. Чинадієво – Ужгород. Студентів та викладачів факультету люб’язно прийняв у своєму маєтку орендар замку «Сент-Міклош» – Йосип Бартош. Почесним гостем свята став заступник Мукачівської райради Богів Олександр Ярославович.

Святкова програма розпочалася зі вступного слова деканеси факультетуГабчак Наталії Францівни, яка упродовж багатьох років дбає, оберігає і примножує красу і наукові здобутки факультету, добре розуміє проблеми студентів, завжди шукає щось нове, пропонує актуальне, орієнтується на майбутнє! Вона привітала студентів з їхнім першим професійним святом, побажала наполегливості та цілеспрямованості у здобуття омріяного фаху.

Продемонстрували студенти таланти під час представлення своїх груп. Туристи виконали авторську пісню «У поході…», а представники напряму «Готельно-ресторанна справа» порадували присутніх танцювальним тематичним флешмобом. Своєрідний «батл спеціальностей» завершився дружнім «сімейним» фото.

Обов’язковим елементом святкування стала посвята першокурсників у студенти факультету, проголошення «Клятви туриста», а також 10 заповідей справжнього студента від старшокурсників.

По-справжньому згуртували першокурсників ігри та забави: вікторина «Перші кроки в туризмі», гра «Секрети рюкзака», «Хто швидше?» – дали можливість по новому подивитись на кожного з нас, пізнати і розкрити нові грані характеру та проявити індивідуальність.

Не залишились осторонь, а були активними учасниками нашого свята і викладачі! Студенти-старшокурсники підготували для них цікаві настанови від студентів, інтелектуально-розважальну гру «Хто зверху?»,  а також захоплюючі передбачення на подальший та наступний навчальні роки. Комусь пощастило більше: «Вам на голову незабаром «впаде» премія. Тому необхідно ухилитися вліво, а то є ризик покалічитися», комусь менше – «Коженденьоднатурботачекаєзранкувжеробота». 

«Справжній турист – ситий турист», – вирішили студенти факультету і влаштували кулінарні перегони «Нагодуй туриста!». Святкове меню складали бограч, сосиски, печена картопля, …

 

За матеріалами декана Наталії Габчак

 

 

Категорії: