28.10.2021

На факультеті проведено ювілейну Х-ту міжнародну конференцію

28-30 жовтня у готелі "Червона гора" (м.Мукачево) відбулася X-та ювілейна міжнародна конференція «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ГЕОДЕЗІЇ, ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННІ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ» GeoTech Zakarpattya

Ювілейний захід пройшов у позитивній, дружній та доброзичливій атмосфері спілкування професіоналів.

Після вимушеної перерви кожному з присутніх було приємно знову відчути себе у колі однодумців та зустрітись із знайомими та друзями.

Співорганізаторами конференції виступили ДВНЗ  «Ужгородський національний університет», Науково – дослідний геодезичний, топографічний і картографічний інститут (Чеська республіка), Закарпатська регіональна філія державного підприємства «Українське аерогеодезичне підприємство», національний природний парк «Синевир»,  національний природний парк «Зачарований край», громадська спілка «Українське товариство геодезії і картографії», Всеукраїнська громадська організація «Асоціація фахівців землеустрою України», компанії ZAKPOS та ТНТ-ТРІ.

Учасники конференції ділились досвідом в галузях геодезії, геодинаміки, моніторингу, фотограметрії, картографії та природокористування. Обговорювали проблеми і шукали шляхи їх вирішення для сприяння розвитку громад і ефективного землекористування.

Хочеться ще відмітити, що цьогорічна конференція співпадає з 15-річчям з дня заснування географічного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Окремо хочемо висловити вдячність усім нашим спонсорам, без яких захід міг би і не відбутися, а також іноземним гостям, партнерам  і всім, хто зміг завітати на нашу конференцію.