Новини

19.02.2021
511

На факультеті математики та цифрових технологій відбулася зустріч із керівництвом УжНУ

На факультеті математики та цифрових технологій відбулася зустріч із керівництвом УжНУ

 У четвер, 18 лютого, відбулася зустріч керівництва університету із викладачами факультету математики та цифрових технологій. Зустріч відбулася в рамках засідання трудового колективу підрозділу.

На початку зустрічі декан Михайло Повідайчик розповів про діяльність факультету математики та цифрових технологій.  Також декан окреслив виклики які постали перед факультетом. «Серед вагомих проблем, з яким ми зіткнулися – недостатньо великий набір студентів. Шляхом відкриття нових спеціальностей, активної профорієнтаційної роботи та брендування  ми почали вирішувати цю проблему. Як показало життя, ця позиція була обрана вірно, ми активні в профорієнтаційній роботі, відтак є результат - за результатами вступної кампанії 2020 року набір студентів у нас був удвічі більшим ніж у 2019 році».

Михайло Повідайчик наголосив, що на факультеті  постійно йде оновлення освітніх програм, серед студентів проводять опитування щодо того, які нові курси варто увести до навчання. Також декан торкнувся питання господарської сфери, за останні роки  на факультеті проведені ремонти аудиторій. «Також покращилася ситуація із технічним забезпеченням, ми маємо 4 сучасні комп’ютерні класи, є мультимедійна техніка. Це допомагає студентам якісно освоювати матеріал» - зазначив Михайло Повідайчик.

Ректор Володимир Смоланка під час зустрічі відповів на запитання працівників факультету, зазначив: «В нас нема факультетів, яким ректорат більше чи менше симпатизує. Для нас важливо бачити, що колектив працює і використовує ті можливості, які має для розвитку».

Стосовно питання ремонтів у аудиторіях, ректор зазначив, що в УжНУ реалізовується фундаментальний проєкт щодо підвищення енергоефективності навчальних корпусів, який реалізовується спільно з МОН, Європейським Інвестиційним Банком та корпорацією НЕФКО. Проєкт вже триває 2 роки, його головна мета - підвищення енергоефективності. В результаті відбудеться  капітальний ремонт навчально-лабораторних корпусів УжНУ на вулиці Університетській. Зокрема буде введена нова система вентиляції, замінені старі вікна, вхід у корпус, буде встановлена теплоізоляція, буде наново пофарбований корпус. Наразі проєкт знаходиться на фазі тендерної процедури, роботи розпочнуться восени 2021 року та будуть завершені у грудні 2022 року. «Ми повинні зробити це для того, щоб університет був модерним не тільки по духу, але й по зовнішньому вигляду. І передусім - це комфорт студентів та викладачів» - зазначив Володимир Смоланка.

 

 

Олексій Шафраньош

Інформаційно-видавничий центр

 

 

Категорії: