Новини

28.10.2019
341

На факультеті іноземної філології відзначили День німецької єдності

На факультеті іноземної філології  відзначили День німецької єдності

На факультеті іноземної філології Ужгородського національного університету традиційно відзначили День німецької єдності — утворення Федеративної Республіки Німеччини (3 жовтня 1990 року). Як завжди, організація була креативною. Підготували насичену концертну програму, яку присвятили сучасній німецькій музиці.

https://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2019/10/fif2.jpg

Мирослава Ладченко

Захід відвідали не тільки викладачі й студенти ФІФ. Долучилися й учителі німецької з різних шкіл області, чимало з яких — випускники УжНУ. Їх запросила головна режисерка концерту, доцентка кафедри німецької філології Мирослава Ладченко, котра викладає в Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Мирослава Михайлівна розповіла: «Щороку програма присвячена певній темі. Були про класичну австрійську, німецьку музику, поезію. А тепер самі студенти запропонували зробити про сучасну німецьку музику».

https://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2019/10/IMG_6024.jpg

 

Молодь презентувала діяльність популярних виконавців, як ось Scorpiоns, Rammstein, Unheilig, Philipp Poisel. Розповідали про історії заснування, музичні напрями, склад колективів, альбоми. Відтак студенти німецького відділення дивували майстерним виконанням відомих композицій. А «Still loving you» легендарних Scorpiоns чуттєво заспівали разом із колегами з англійського відділення. Аудиторія не стримувалася й підтримувала та не шкодувала оплесків після виступів.

https://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2019/10/IMG_6012-e1572173207239.jpg

«Ми звикли чути, як німецькі музиканти співають англійською. А нині переконалися, що є чудова модерна німецькомовна музика. Зізнаюся, я хворіла, коли ми почали готувати програму. Але ця музика й надзвичайна активність студентів вилікували мене», — поділилася Мирослава Ладченко.

Також звернулася до педагогів: «Шановні вчителі, щиро вдячні, що ви прийшли. Ви працюєте з талановитими учнями, кажіть, щоб вони приходили до нас і вдосконалювали знання».

https://mediacenter.uzhnu.edu.ua/live/2019/10/IMG_5977.jpg

 

 

 

 

Категорії: