Новини

05.03.2020
305

на базі факультету здоров'я та фізичного виховання ДВНЗ "УжНУ" 11-12 березня відбудеться міжвузівський науково-методичний семінар на тему: «ІННОВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ОЗДОРОВЧОЇ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ ТА ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ».

на базі факультету здоров'я та фізичного виховання ДВНЗ "УжНУ" 11-12 березня відбудеться міжвузівський науково-методичний семінар на тему: «ІННОВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ОЗДОРОВЧОЇ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ ТА ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ».

Шановні друзі, колеги, знайомі! Раді вам повідомити, що на базі факультету здоров'я та фізичного виховання ДВНЗ "УжНУ" 11-12 березня відбудеться міжвузівський науково-методичний семінар на тему: «ІННОВАЦІЇ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ, ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ОЗДОРОВЧОЇ РУХОВОЇ АКТИВНОСТІ ТА ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ». На семінарі виступлять запрошені гості - доктори наук з фізичного виховання та спорту, професори з Національного університету фізичного виховання та спорту України та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Також будуть представлені доповіді науково-педагогічних працівників факультету. Програма семінару нижче! Запрошуємо усіх зацікавлених осіб!

 

ПРОГРАМА

проведення міжвузівського науково-методичного семінару на тему: «Інновації фізичної терапії, фізичного виховання, оздоровчої рухової активності та ЗДОРОВ'Я НАЦІЇ»

Мета: Підготовка фахівців фізичної терапії, ерготерапії, фізичного виховання, здатних вирішувати складні спеціалізовані науково-дослідні задачі та практичні проблеми. Формування компетентностей, необхідних для професійної та дослідницько-інноваційної практичної роботи фахівців в умовах реформування системи вищої освіти та науково-дослідної діяльності в Україні.

Кількість учасників: 50 осіб.

 

Місце проведення:                  

Аудиторія № 1 факультету здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ «УжНУ»

Дата проведения:

Початок:                  

11 березня  2020 року

14:00

Формат:

 

 

 

Круглий стіл, виступи учасників, дискусія, відповіді на питання

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Вступне  слово декана факультету здоров’я та фізичного виховання  –доктора медичних  наук  Миронюка І. С.

 

Теми для обговорення:

 

  1. Менеджмент фізичної терапії при травмах опорно-рухового апарату у спортсменів

Ніканоров О. К., доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії Національного університету фізичного виховання та спорту України.

  1. ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ НАВЧАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИХ КОМПЛЕКСІВ У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

Андрєєва О. В. доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, зав. кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації Національного університету фізичного виховання та спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

  1. Теоретико-методичні засади корекційно-профілактичних технологій фізичного виховання студентів з функціональними порушеннями опорно-рухового апарату

Випасняк І.П. доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри теорії та методики фізичної культури Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

  1. Теоретико-практичні засади моніторингу просторової організації тіла людини

Кашуба В. О., доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, зав. кафедри біомеханіки та спортивної метрології Національного університету фізичного виховання та спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

5. ЧИННИКИ ДИФЕРЕНЦІЙОВАНОГО ПІДХОДУ ТА КРИТЕРІЇ ДИФЕРЕНЦІАЦІЇ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕНЯ

Бондарчук Н.Я., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичного виховання ДВНЗ «УжНУ»

  1. 6.  ВПЛИВ ПРОГРАМИ РАНЬОГО ВТРУЧАННЯ НА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ ДІТЕЙ З ПОРУШЕННЯМИ РОЗВИТКУ

Сабадош М.В., кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної реабілітації ДВНЗ «УжНУ».

  1. ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ МАСАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У КОМПЛЕКСНІЙ ФІЗИЧНІЙ ТЕРАПІЇ ХВОРИХ ІЗ ПОЕДНАНИМИ ПАТОЛОГІЯМИ

Філак Ф.Г., кандидат медичних наук, доцент кафедри основ медицини ДВНЗ «УжНУ».

 

 

Місце проведення:                  

Аудиторія № 1 факультету здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ «УжНУ»

Дата проведения:

Початок:                 

12 березня  2020 року

12:00

 

Обговорення доповідей

 

Підведення підсумків засідання круглого столу

 

 

Категорії: