13.05.2020

Ми не стоїмо осторонь сучасних трендів!!

13 травня 2020 року в режимі відеоконференції відбулося засідання кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту (БАММ) – на платформі Zoom (cool). Були розглянуті ряд важливих питань: 1) особливості проведення заліково-екзаменаційної сесії у студентів денної та заочної форм навчання; 2) залучення студентів та проведення підсумкової студентської науково-практичної заочної  інтернет-конференції «Менеджмент і маркетинг в умовах глобальних економічних потрясінь»; 3) стан готовності кваліфікаційних робіт бакалавра спеціальностей кафедри; 4) рекомендації до друку навчально-методичних матеріалів викладачів кафедри.

Доц. Довба Іванна Василівна доповіла про особливості проходження практики студентами спеціальностей кафедри в умовах дистанційного навчання. Серед інших важливих питань на засіданні затвердили графіки атестації здобувачів вищої освіти та рецензентів кваліфікаційних бакалаврських робіт.

Члени кафедри обговорили шляхи і можливості дистанційного оцінювання знань студентів, використовуючи сучасні освітні платформи і засоби комунікації та наголосили на труднощах, які іноді виникають в цих умовах.

Наприкінці засідання вислухано пропозиції доц. Зеліч Вікторії Вікторівни стосовно активізації в умовах карантину профорієнтаційної роботи, особливо у соцмережах із залученням студентів та співпраці із загальноосвітніми закладами м. Ужгород.

Загалом сьогоднішня «зустріч» як завжди відзначилась позитивною дружньою атмосферою та плідною працею колективу кафедри БАММ. Завідувач кафедри, Олеся Михайлівна Дюгованець відмітила, що нові умови роботи і навчання створюють нові можливості досягти успіху! Члени колективу домовились частіше виходити на зв‘язок для обміну досвідом роботи під час дистанційного навчання. Чекаємо нових звершень!