05.10.2019

МАЙБУТНІ ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ВЧАТЬСЯ І ВІДПОЧИВАЮТЬ

Один з чудових сонячних вересневих днів група студентів другого курсу факультету суспільних наук спеціальності «Початкова освіта» разом з академнаставником доц.Товканець О.С. провели на природі, де пройшла  виховна година на тему «Екологічні цінності в роботі вчителя початкової школи». Виховна година в затишному куточку Карпатської природи наповнила позитивними враженнями студентів. Обмін думками, цікаві розповіді, тренінг сприяли згуртованості, формуванню  командного середовища в академічній групі, ефективному спілкуванню, усвідомленню переваг здорового способу життя.

У цей же час студенти першого курсу, вивчаючи «Загальну психологію», зокрема, методи психології,  вчилися самостійно проводити інтерв’ю. Вони опитали кілька десятків жителів міста щодо їх ставлення до інклюзивної освіти в початкових класах, оскільки ця проблема сьогодні є надзвичайно актуальною. Виявилося, що значна частина опитаних навіть не чули про інклюзивну освіту, а думки інших поділилися приблизно порівну. Половина респондентів вбачає у впровадженні інклюзивної освіти більше позитивних, ніж негативних моментів,  інша, навпаки. Після узагальнення отриманої інформації, яка викликала великий інтерес у студентів, на практичному занятті вони висловлювали і обґрунтовували власні  позиції щодо інклюзивної освіти.

За інформацією кафедри загальної педагогіки
та педагогіки вищої школи