18.05.2020

Математика, державний іспит та цифрові технології

У понеділок, 18 травня, на факультеті математики та цифрових технологій відбувся державний іспит для випускників магістратури спеціальності 111 «математика». У зв'язку з карантинними обмеженнями іспит проходив у дистанційному режимі.

О 9:00 всі студенти та члени комісії вийшли на зв’язок за допомогою платформи Google Meet. Декан факультету Михайло Повідайчик привітав студентів з початком іспиту, представив екзаменаційну комісію та передав слово голові комісії – завідувачу кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, к.ф.-м.н., доценту Віктору Оросу. Голова комісії оголосив процедуру проведення іспиту та деякі особливості дистанційної форми, зокрема екзаменаційні білети були розподілені за допомогою генератора випадкових чисел. Студентам був наданий час для підготовки відповідей, які вони надіслали на офіційну пошту. Далі студенти відповідали на питання у білетах та на додаткові і уточнюючі запитання.

Власне, зважаючи на вільне володіння сучасними цифровими технологіями, у студентів ніяких проблем під час екзамену не виникало. Це підтвердили і результати іспиту – всі студенти отримали позитивні оцінки, причому 50% відповіло на «відмінно». А вже через тиждень у випускників ще одна нагода продемонструвати свої знання – захист магістерських робіт, який також буде проходити у дистанційній формі.

За інф. факультету матетематики та цифрових технологій