25.01.2019

Магістрантам факультету суспільних наук урочисто вручили дипломи

В УжНУ триває період вручення дипломів, випускних вечорів для ще вчорашніх студентів магістратури. Чимало випускників у ці дні радіє завершенню навчання у вищій школі і весело підкидує конфедератки для фото. Для когось сьогоднішній день – це логічне закінчення студентства, розпочатого п’ять з половиною років тому, а дехто сьогодні зможе похизуватися вже другим  чи третім дипломом магістра, проте від цього не менш очікуваним.

У п’ятницю, 25 січня, у холі головного корпусу УжНУ відбулось урочисте вручення дипломів магістрантам ФСН. Цьогоріч дипломи отримали 135 випускників, серед них 60 з відзнакою. Багато теплих слів і побажань випускникам УжНУ було висловлено гостями сьогоднішньої церемонії. Зокрема, на свято завітали заступник начальника міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях Микола Трофименко, директор департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Михайло Петрішко. Неперевершеним співом привітав випускників вихованець вокальної студії «Solo mio» Сергій Юзьків.

«Швидко пролетіли півтора року, і вже сьогодні ви отримуєте дипломи магістрів. Вступ у магістратуру – це виважене рішення людини, яка вже знає, чого вона прагне. Закінчились заліки, іспити, практики, державні іспити та захисти дипломних робіт. І для більшості з вас тільки зараз почнеться доросле життя – ваш найважливіший іспит. Знання, які ви отримали тут, допоможуть вам побудувати кар’єру, бажаю, щоб вона формувалась у вас якнайкраще. А також бажаю, прославляти своїми успіхами наш університет, рідний край та Батьківщину» – звернувся до вже дипломованих фахівців декан факультету суспільних наук Юрій Остапець.

Можливість сказати слово від випускників надали Сергію Ребеноку: «Для мене велика честь мати змогу, від імені всіх магістрів, висловити щиру вдячність викладацькому колективу. Протягом навчання у стінах нашої альма-матер, Ужгородського національного університету, ви доклали чимало зусиль, щоб передати нам частку ваших знань і досвіду на практичних і лекційних заняттях. Тож низький вам уклін, за вашу титанічну працю».

Бажаємо дипломованим фахівцям щасливої долі і професійного злету!

Ганна Фельцан