Новини

14.08.2019
201

Лектори й учасники Літньої школи з програмування футбольно відпочили

Лектори й учасники Літньої школи з програмування футбольно відпочили

    Наставники виграли 12:9, а найбільшу кількість пасів, з яких забивали переможці, віддав професор Теодор Заркуа

     Літня школа з програмування – це не тільки вивчення премудростей фахового напрямку, – вона передбачає й спортивні та культурні заходи. Так, 13 серпня влаштували мініфутбольну зустріч між лекторами та учасниками школи.

Команду лекторів представляли, зокрема, професор з Грузії Теодор Заркуа (капітан), завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца, студенти-лектори Матвій Асландуков та Ігор Баренблат. Традиційно, уже четвертий рік поспіль, підсилює колектив людина, яка постійно допомагає в проведенні школи з патріотичних міркувань, начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич.

У напруженому поєдинку при переважно рівній грі перемогу все-таки здобув досвід. Команда лекторів виграла у колективу учасників 12:9. Відзначимо, що найбільшу кількість пасів, з яких забивали голи лектори, віддав професор Теодор Заркуа.

Анонсуємо також, що 16 серпня відбудеться урочисте закриття IV Міжнародної літньої школи з програмування. На закритті виступить відомий в Україні гурт Vandor.

 

 

Вл. інф.
Категорії: